39. međunarodni judo kup 'Citta di Trieste

17.12.2016 18:58 Starost: 4 days

U nedjelju 12. prosinca 2016. godine održan je 39. međunarodni judo kup '' Citta di Trieste''. U jakoj konkurenciji, Istarski borac nastupio je s natjecateljima u uzrastu U13 i U15.

U uzrastu do 13 godina, zlatne medalje osvojili su Odobašić Dino u kategoriji +66 kilograma i Teković Juraj u kategoriji do 66 kilograma. Oboje su borbe završili prije isteka vremena, ipponima u prvoj minuti borbe te zasluženo osvojili zlatne medalje.

Brončane medalje osvojili su Rojnić Miho u kategoriji do 60 kilograma i Jovanović Arijan u kategoriji do 40 kilograma.  Sokolović David upisao je dva poraza i ostao bez plasmana u kategoriji do 45 kilograma.

U uzrastu do 15 godina, Klačar Dani osvojio je treću zlatnu medalju za Istarski borac, u kategoriji do 40 kilograma.